Optyga

Twój dobry optyk

Dla nas klient to ktoś więcej

Optyga to nie jest zwykły salon optyczny, rodzinna atmosfera i głęboka otwartość gwarantują ci bycie nie tylko wysłuchanym, zrozumianym, stajesz się dla nas kimś ważnym, przyjacielem rodziny.

Przyjazny fachowy zespół profesjonalistów oferuje wysokiej jakości usługi optyczne, których nie znajdziesz w innych salonach. Każdy kto do nas zawita znajdzie nie tylko dobre okulary najwyższej jakości, w których będzie widział dobrze, a będzie miał możliwość, wraz z troskliwą pomocą naszych stylistów dobrać z pośród tysięcy oprawek znanych polskich i światowych marek oraz utalentowanych projektantów, te, które najlepiej oddadzą twój styl i osobowość.

Później dobierzemy do nich szkła z odpowiednią technologią powłok z szerokiej gamy filtrów polaryzacyjnych, antyrefleksyjnych, chroniących przed zaparowaniem, zabrudzeniami, zadrapaniami, światłem UV, a nawet zmieniających zabarwienie w zależności od natężenia światła słonecznego, poszerzając możliwości twoich okularów by dopasować je najlepiej do twojego stylu życia.

Profesjonalizm to podstawa

Optyga to przyjazny, fachowy zespół profesjonalistów, wyselekcjonowani kontrahenci, zaufani dostawcy, nowoczesne rozwiązania, lata doświadczenia. Dysponujemy własną szlifiernią szkieł w salonie w Legionowie, dobrze zaopatrzonymi magazynami a przede wszystkim nowoczesnymi salonami optyczno okulistycznymi na terenie Radzymina, Kobyłki i Legionowa. 

Sieć zakładów optyczno-okulistycznych optyga jest niezależną, prężnie rozwijającą się firmą z olbrzymim wieloletnim doświadczeniem i silnie ugruntowaną pozycją na rynku. cały czas wprowadzając innowacje, dbając o nowoczesne zaplecze technologiczne, najwyższe standardy i doskonały kontakt z klientem,  jesteśmy liderem doskonałych rozwiązań.

Optyga jest niezależną firmą o całkowicie polskim kapitale, kupując u nas, wspierasz naszą polską gospodarkę. Odwiedź nasze salony optyk Kobyłka, optyk Legionowo, optyk Radzymin i zobacz na własne oczy.

Optyga - no i widzisz!

Każdy z lokali Optyga mieści się w dogodnym punkcie w Twojej lokalizacji, by zapewnić ci dostęp do doskonałej jakości, nowoczesnych usług i produktów, świadczonych przez miłą, empatyczną i bardzo profesjonalną kadrę. Optyga to przyjazny, fachowy zespół profesjonalistów, wyselekcjonowani kontrahenci, zaufani dostawcy, poważne zaplecze technologiczne, nowoczesne rozwiązania, lata doświadczenia. Każdy salon optyk okulista Optyga opatrzony został w olbrzymią różnorodność oprawek, od tanich linii ekonomicznych, po modne, stylowe, awangardowe, projektowane przez światowej klasy designerów. Nowoczesnych soczewek kontaktowych, od jednorazowych, po cało-miesięczne czy kolorowe, w wyborze których nasza kadra pomoże z najwyższą przyjemnością.